1 | 2

W dniu 26 kwietnia 2015 roku w Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej odbył się trzeci, finałowy rzut IV Otwartej Akademickiej Ligi Wyciskania Leżąc. W zawodach wzięło udział dwóch uczestników siłowni ODK „Romus”: instruktor sportowy naszej siłowni pan Włodzimierz Szewc oraz kolega Bartek Lewiński. Obaj startowali w kategorii wagowej do 83 kg. Uzyskali oni odpowiednio wyniki 132,5 kg i 170 kg. W klasyfikacji łącznej z trzech rzutów Włodzimierz Szewc zdobył dwa medale: VI miejsce w kategorii „Weteran 40 – 49 lat” i V miejsce w kategorii „Weteran Open Łódź”. Bartłomiej Lewiński za wynik 170 kg otrzymał Brązową Klasę Sportową. Ponadto zdobył sześć medali, m.in. I miejsce w kategorii „Student 83 kg”, III miejsce w kategorii „Open Junior Łódź”, V miejsce w kategorii „Open Student Łódź”. Po trzecim rzucie rzucie ODK „Romus” został sklasyfikowany na 20 pozycji na 32 startujące teamy.