Klub Seniora
Seniorzy spotykają się co tydzień w poniedziałki o godzinie 16:00, spędzają razem czas, rozwijają zainteresowania. Spotkania w klubie to dobry sposób na poznanie nowych ludzi.
Cyklicznie organizowane są wieczorki taneczne dla seniorów, imprezy okolicznościowe, zajęcia muzykoterapii, prelekcje. Szczegóły są przedstawiane w comiesięcznym kalendarzu imprez.
- Szczegóły
- Odsłony: 4735
Wycieczka na cmentarz żydowski.
- Szczegóły
- Odsłony: 2764
W Osiedlowym Domu Kultury „Romus” odbyły się prelekcje o Włoszech i Francji.
- Szczegóły
- Odsłony: 5210
W Osiedlowym Domu Kultury „Romus” odbył się ostatkowy wieczorek taneczny.
- Szczegóły
- Odsłony: 1592
W ODK „Romus” we współpracy z Klubem Seniora działającym w placówce zorganizowano wieczorek taneczny.
- Szczegóły
- Odsłony: 5922
Zajęcia muzykoterapii.
- Szczegóły
- Odsłony: 3940
W ODK „Romus” we współpracy z Klubem Seniora działającym w placówce zorganizowano wieczorek taneczny.
- Szczegóły
- Odsłony: 2884
W ODK „Romus” we współpracy z Klubem Seniora działającym w placówce zorganizowano wieczorek taneczny.
- Szczegóły
- Odsłony: 3385
W ODK „Romus” we współpracy z Klubem Seniora działającym w placówce zorganizowano wieczorek taneczny.
- Szczegóły
- Odsłony: 1640
Klub Seniora działający w ODK „Romus” zorganizował wieczór grecki.
- Szczegóły
- Odsłony: 1401
Klub Seniora działający w ODK „Romus” zorganizował spotkanie z policją.











