Klub Seniora
Seniorzy spotykają się co tydzień w poniedziałki o godzinie 16:00, spędzają razem czas, rozwijają zainteresowania. Spotkania w klubie to dobry sposób na poznanie nowych ludzi.
Cyklicznie organizowane są wieczorki taneczne dla seniorów, imprezy okolicznościowe, zajęcia muzykoterapii, prelekcje. Szczegóły są przedstawiane w comiesięcznym kalendarzu imprez.
- Szczegóły
- Odsłony: 3293
Wycieczka Klubu Seniora do zajezdni na Brusie.
- Szczegóły
- Odsłony: 1709
Wycieczka do Parku Źródliska.
- Szczegóły
- Odsłony: 5801
Wycieczka Klubu Seniora do Ogrodu Botanicznego.
- Szczegóły
- Odsłony: 1692
Wieczór wspomnień w Klubie Seniora.
- Szczegóły
- Odsłony: 6309
Zajęcia muzykoterapii.
- Szczegóły
- Odsłony: 8390
W ODK „Romus” we współpracy z Klubem Seniora działającym w placówce zorganizowano wieczorek taneczny.
- Szczegóły
- Odsłony: 7770
Zajęcia muzykoterapii.
- Szczegóły
- Odsłony: 1714
Klub Seniora działający w ODK „Romus” zorganizował prelekcję o Łodzi.
- Szczegóły
- Odsłony: 6331
W ODK „Romus” we współpracy z Klubem Seniora działającym w placówce zorganizowano zabawę ostatkową.
- Szczegóły
- Odsłony: 4199
Wizyta w Filharmoni Łódzkiej











